Serwis obrabiarek CNC

Nasza firma prowadzi w pełni kompleksowe usługi serwisowe maszyn sterowanych numerycznie i konwencjonalnych. Nasza obsługa rozpoczyna się od uruchomienia dostarczonej przez nas maszyny poprzez przeglądy, konserwacje i naprawy zarówno w zakresie elektrycznym, elektronicznym, mechanicznym i oprogramowania sterującego obrabiarką. Serwisujemy sprzedane przez nas obrabiarki oraz maszyny naszej konkurencji produkcji niemieckiej, japońskiej, koreańskiej, włoskiej typu: MAZAK, HAAS, DMG, MITSHUBISI, OKUMA, PAMA, SKODA itp.

Przeprowadzamy szkolenia dla pracowników firm obejmujące naukę znajomości oprogramowania i konserwowania maszyn w celu prawidłowej obsługi . Wykonujemy usługi w zakresie uruchomienia sprzedanych obrabiarek, ich napraw, przeglądów technicznych oraz konserwacji. Naszym celem jest kompleksowe wdrożenie obrabiarek do produkcji oraz ich obsługa po sprzedaży.

Niezwykle istotnym argumentem przemawiającym na korzyść naszego serwisu jest szybkość działania i reakcja na potrzeby klienta. Te atuty w powiązaniu z wysoką konkurencyjnością cenową naszego serwisu,  czynią z nas bardzo atrakcyjnego partnera. Zapraszamy do współpracy.